Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobSetBod
1. Nikolina Perić112:012:23
2. Lorena Ivanov100:22:121
3. M. Bokanović000:00:00
4. Maja Buča000:00:00
5. Antonija Goja000:00:00
6. Martina Petani000:00:00




Zadnji rezultati


1. Liga (ž)
17.5.2022. - Višnjik
Nikolina Perić66
Lorena Ivanov20


4D. Liga
17.5.2022. - Kolovare
Roko Pahljina1710
Andrej Baljak657


Parovi 2A. Liga
17.5.2022. - Dalmacija
Znaor / Kalmeta66
Dinarina / Rukavina33


Parovi 2B. Liga
17.5.2022. - Falkensteiner
Frleta / Milanović66
Ivanišević / Bakočević32


5A. Liga
17.5.2022. - Višnjik
Željko Fain6312
Igor Rebac4610


5F. Liga
17.5.2022. - Višnjik
Teofil Vidas76
Matej Rogina51


3B. Liga
17.5.2022. - Ilirija
Zdenko Lukec67
Lovre Adžić-Kapitanović26


3B. Liga
17.5.2022. - Tenis klub 08
Alen Blaslov4612
Stjepan Puhelek6410


3C. Liga (ž)
17.5.2022. - Višnjik
Jasna Vučak66
Karla Savić12


5H. Liga
17.5.2022. - Kolovare
Luka Pikunić66
Stipe Bakić02


Parovi 2. Liga (ž)
16.5.2022. - Višnjik
Lenkić / Borzić66
Kurta Jureško / Mustać Cupać32


5G. Liga
16.5.2022. - Višnjik
Ante Šabalić67
Marin Henjak35


Prijateljska
14.5.2022. - Tenis klub 08
Nikolina Perić67
Maja Buča25


Prijateljska
13.5.2022. - Višnjik
Nino Bojmić67
Miran Krpetić25


Prijateljska
13.5.2022. - Višnjik
Zvonimir Tudorovic66
Niko Colić12


Prijateljska
13.5.2022. - Falkensteiner
Domagoj Vidaković6610
Hrvoje Grgurović724


Prijateljska
13.5.2022. - Dalmacija
Miran Zorica66
Adrijano Sedić12


Prijateljska
12.5.2022. - Falkensteiner
Miran Krpetić6310
Nikola Kojić164


Prijateljska
12.5.2022. - Tenis klub 08
Miran Zorica67
Tomislav Trtanj16


Prijateljska
12.5.2022. - Višnjik
Zvonimir Tudorovic66
Ivan Zorić20

Neodigrani susreti

Kontakt podaci dostupni su prijavljenim korisnicima

Hrvoje Grgurović
1. Liga
Tomislav Trtanj
1. Liga
Adrijano Sedić
1. Liga
Zvonimir Tudorovic
1. Liga
Nino Bojmić
1. Liga
Antonio Tokić
1. Liga
Alberto Radovniković
1. Liga (50+)
Boris Krekić
1. Liga (50+)
Perica Šarin
1. Liga (50+)
Zdenko Žepina
1. Liga (50+)
Šime Mikas
1. Liga (50+)
Predrag50 Verunica
1. Liga (50+)
Magdalena Bokanović
1. Liga (ž)
Maja Buča
1. Liga (ž)
Antonija Goja
1. Liga (ž)
Lorena Ivanov
1. Liga (ž)
Nikolina Perić
1. Liga (ž)
Martina Petani
1. Liga (ž)
Ivan Bevanda
2A. Liga
Miran Krpetić
2A. Liga
Josip Živić
2A. Liga
Marko Čirjak
2A. Liga
Ante Marić
2A. Liga
Ante Došen
2A. Liga
Mario Kalmeta
2A. Liga (50+)
Ivan Perić
2A. Liga (50+)
Božo Baričić
2A. Liga (50+)
Oliver Petrić
2A. Liga (50+)
Milivoj Barešić
2A. Liga (50+)
Goran Lijic
2A. Liga (50+)
Andriana Vidaković
2A. Liga (ž)
Tea Erceg
2A. Liga (ž)
Iva Roncevic
2A. Liga (ž)
Margarita Pedišić
2A. Liga (ž)
Ira Mustać Cupać
2A. Liga (ž)
Nila Lenkić
2A. Liga (ž)
Tomislav Paleka
2B. Liga
Faruk Zejnlagić
2B. Liga
Luka Bukvić
2B. Liga
Domagoj Vidaković
2B. Liga
Miran Zorica
2B. Liga
Goran Antić
2B. Liga
Krešo Anić
2B. Liga (50+)
Branimir Zorica
2B. Liga (50+)
Fran Grancarić
2B. Liga (50+)
Petar Kragić
2B. Liga (50+)
Đani50 Ivanov
2B. Liga (50+)
Mladen50 Bačko
2B. Liga (50+)
Sonja Škarica
2B. Liga(ž)
Ivana Žilavec
2B. Liga(ž)
Magdalena Barišić
2B. Liga(ž)
Iva Balić
2B. Liga(ž)
Natali Marnika
2B. Liga(ž)
Andrea Vitlov Kurtin
2B. Liga(ž)
Šime Zdrilić
3A. Liga
Josip Iglić
3A. Liga
Igor Rujak
3A. Liga
Nikola Kojić
3A. Liga
Ivan Zorić
3A. Liga
Sven Miletić
3A. Liga
Pero Kalfić
3A. Liga (50+)
Ivan Žderić
3A. Liga (50+)
Zdenko Perica
3A. Liga (50+)
Vito Goic
3A. Liga (50+)
Mihaela Paleka
3A. Liga (ž)
Nela Habalija
3A. Liga (ž)
Marina Marušić
3A. Liga (ž)
Doris Borzić
3A. Liga (ž)
Maša Šimičević
3A. Liga (ž)
Šime Kraljević
3B. Liga
Predrag Verunica
3B. Liga
Alen Blaslov
3B. Liga
Lovre Adžić-Kapitanović
3B. Liga
Zdenko Lukec
3B. Liga
Stjepan Puhelek
3B. Liga
Nives Grgurović
3B. Liga (ž)
Anđela Kurta Jureško
3B. Liga (ž)
Vinka Ivić
3B. Liga (ž)
Adela Lukić
3B. Liga (ž)
Majda Ratković
3B. Liga (ž)
Mladen Jurica
3C. Liga
Niko Colić
3C. Liga
Damir Samaržija
3C. Liga
Ante Frleta
3C. Liga
Marin Rogić
3C. Liga
Tomislav Marušić
3C. Liga
Jasna Vučak
3C. Liga (ž)
Valentina Šebalj
3C. Liga (ž)
Ana Skrbina
3C. Liga (ž)
Karla Savić
3C. Liga (ž)
Janka Judit Jeszenszky
3C. Liga (ž)
Domagoj Kombura
3D. Liga
Harold Vrkić
3D. Liga
Marko Znaor
3D. Liga
Luka Peroš
3D. Liga
Ante Medin
3D. Liga
Marijo Milanović
3D. Liga
Josip Rukavina
4A. Liga
Ivan Torić
4A. Liga
Josip Ivanov
4A. Liga
Dario Kljajić
4A. Liga
Luka Klanac
4A. Liga
Ivan Car
4A. Liga
Mate Oljica
4B. Liga
Antonio Grgurović
4B. Liga
Mladen Rajko
4B. Liga
Marko Pavičić
4B. Liga
Bruno Vučković
4B. Liga
Bruno Dereta
4B. Liga
Siniša Dinarina
4C. Liga
Karlo Surać
4C. Liga
Ivan Perić Jr.
4C. Liga
Mladen Bačko
4C. Liga
Andro Magić
4C. Liga
Vladimir Rončević
4C. Liga
Andrej Baljak
4D. Liga
Roko Pahljina
4D. Liga
Kristijan Škunca
4D. Liga
Mislav Čačić
4D. Liga
Krešimir Badžoka
4D. Liga
Tomislav Brkić
4D. Liga
Neven Ivanišević
5A. Liga
Željko Fain
5A. Liga
Josip Špar
5A. Liga
Igor Rebac
5A. Liga
Slobodan Kos
5A. Liga
Lovre Lerga
5A. Liga
Antonio Pantalon
5B. Liga
Tomislav Škulić
5B. Liga
Ante Kolanović
5B. Liga
Dane Memedović
5B. Liga
Šime Barešić
5B. Liga
Filip Ćakić
5B. Liga
Marko Barišić
5C. Liga
Mate Mašina
5C. Liga
Nikola Orlić
5C. Liga
Tin Vadlja
5C. Liga
Ivan Erceg
5C. Liga
Zlatko Lukačić
5C. Liga
Marin Bukulin
5D. Liga
Božo Sesar
5D. Liga
Marijan Lovrinov
5D. Liga
Šime Kevrić
5D. Liga
Antonio Bačić
5D. Liga
Marko Štrbac
5D. Liga
Ivan Grašo
5E. Liga
Ante Šarlija
5E. Liga
Marko Gospic
5E. Liga
Josip Ivisic
5E. Liga
Frane Čirjak
5E. Liga
Mihovil Grgeč
5E. Liga
Josip Petani
5F. Liga
Ivica Zdrilić
5F. Liga
Hrvoje Ledenko
5F. Liga
Rajko Marinović
5F. Liga
Teofil Vidas
5F. Liga
Matej Rogina
5F. Liga
Marin Henjak
5G. Liga
Josip Škibola
5G. Liga
Boris Božić
5G. Liga
Ivan Skelin
5G. Liga
Šime Kalac
5G. Liga
Ante Šabalić
5G. Liga
5G. Liga
Andrej Baćac
5H. Liga
Ivan Župan
5H. Liga
Luka Pikunić
5H. Liga
Martin Prtenjaca
5H. Liga
Šime Šimičević
5H. Liga
Stipe Bakić
5H. Liga
Josip Elez
6A. Liga
Andrija Sorić
6A. Liga
Tino Ružička
6A. Liga
Mateo Blaslov
6A. Liga
Frane Lisica
6A. Liga
Ivan Marić
6A. Liga
Mojmir Torbarina
6B. Liga
Šime Bašić
6B. Liga
Ivan Mesić
6B. Liga
Nikola Banić
6B. Liga
Deni Kovačević
6B. Liga
Matej Baričević
6B. Liga
Đani Ivanov
6C. Liga
Bruno Zubčić
6C. Liga
Martin Gulan
6C. Liga
Goran Orlović
6C. Liga
Marin Gospić
6C. Liga
Ante Baricevic
6C. Liga
Igor Lončar
6D. Liga
Boris Perić
6D. Liga
Damir Cmrečnjak
6D. Liga
Zlatko Bukač
6D. Liga
Filip Cimera
6D. Liga
Tomislav Rončević
6D. Liga
Marin Mišlov
6E. Liga
Jure Martinović
6E. Liga
Krešimir Buljat
6E. Liga
Ivan Marjanović
6E. Liga
Nikola Bilan
6E. Liga
Mario Ćosić
6E. Liga
Antoni Buljat
6F. Liga
Mario Županović
6F. Liga
Ivan Župan 2
6F. Liga
Filip Vukelić
6F. Liga
Mario Vrsaljko
6F. Liga
Martin Rogić
6F. Liga
Vedran Matulović
6G. Liga
Ivica Kevrić
6G. Liga
Josip Šantek
6G. Liga
Tomislav Mirovic
6G. Liga
Ivan Bajlo
6G. Liga
Filip Stipanov
6G. Liga
Kalendar Dodaj susret u kalendar
Prošlo:

17.05.2022 20:00, Parovi 2A. Liga, Dalmacija
Znaor / Kalmeta - Dinarina / Rukavina
Trenutno se igra:

18.05.2022 10:00, 3D. Liga, Tenis klub 08
Ante Medin - Luka Peroš
Dolazi:

GDSI18.05.2022 18:00, 5B. Liga, Višnjik
Tomislav Škulić - Antonio Pantalon H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 2A. Liga, Višnjik
Marko Čirjak - Ante Marić H2H

GDSI18.05.2022 19:00, 5G. Liga, Višnjik
Ante Šabalić - Josip Škibola H2H

GDSI18.05.2022 20:00, 2B. Liga, Tenis klub 08
Tomislav Paleka - Faruk Zejnlagić H2H

GDSI18.05.2022 20:00, 5D. Liga, Višnjik
Marin Bukulin - Božo Sesar H2H

GDSI19.05.2022 17:00, 5B. Liga, Falkensteiner
Ante Kolanović - Filip Ćakić H2H

GDSI19.05.2022 18:00, 5C. Liga, Dalmacija
Nikola Orlić - Zlatko Lukačić H2H

GDSI19.05.2022 18:00, 3C. Liga (ž), Višnjik
Karla Savić - Ana Skrbina H2H

GDSI19.05.2022 18:00, 2A. Liga (50+), Dalmacija
Mario Kalmeta - Ivan Perić H2H

GDSI19.05.2022 18:30, Parovi 1. Liga (ž), Ilirija
Škarica / Goja - Buča / Vidaković H2H

GDSI19.05.2022 19:00, Parovi 2A. Liga, Višnjik
Jurica / Karlović - Colić / Iglić H2H

GDSI19.05.2022 19:00, 6D. Liga, Višnjik
Zlatko Bukač - Filip Cimera H2H

GDSI19.05.2022 20:00, 1. Liga (50+), Višnjik
Boris Krekić - Alberto Radovniković H2H

GDSI20.05.2022 18:00, 3C. Liga, Kolovare
Damir Samaržija - Tomislav Marušić H2H

GDSI20.05.2022 19:00, 6E. Liga, Tenis klub 08
Krešimir Buljat - Mario Ćosić H2H

GDSI20.05.2022 20:00, 3C. Liga, Tenis klub 08
Marin Rogić - Ante Frleta H2H

GDSI20.05.2022 20:00, Parovi 3B. Liga, Višnjik
Peroš / Špar - Vrkić / Prusac H2H

GDSI21.05.2022 11:00, 5C. Liga, Tenis klub 08
Mate Mašina - Marko Barišić H2H

GDSI21.05.2022 18:00, 1. Liga, Dalmacija
Antonio Tokić - Adrijano Sedić H2H

GDSI22.05.2022 20:00, 5A. Liga, Višnjik
Slobodan Kos - Igor Rebac H2H

GDSI22.05.2022 20:00, 1. Liga, Višnjik
Nino Bojmić - Zvonimir Tudorovic H2H

GDSI24.05.2022 18:00, 1. Liga (ž), Višnjik
Antonija Goja - Martina Petani H2H

GDSI24.05.2022 20:00, Parovi 2B. Liga, Tenis klub 08
Rogić / Badžoka - Zorica / Paleka H2H

20.06.2022
Kraj sezone 3. Runda P 2022