Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobSetBod
1. Krešo Bronić325:231:167
2. Mario Kalmeta224:122:146
3. Oliver50 Petrić312:423:315
4. Mile Kevrić200:410:252
5. Denis Kevrić000:00:00
6. Đani50 Ivanov000:00:00




Zadnji rezultati


2B. Liga (50+)
16.5.2021. - Tenis klub 08
Krešo Bronić66
Mile Kevrić12


2B. Liga
16.5.2021. - Tenis klub 08
Adrijano Sedić66
Faruk Zejnlagić31


2B. Liga (50+)
16.5.2021. - Kolovare
Mario Kalmeta66
Oliver50 Petrić43


2A. Liga (ž)
16.5.2021. - Falkensteiner
Anđela Kurta Jureško66
Nives Grgurović33


3C. Liga
16.5.2021. - kraj kolodvora( kod Đanija)
Mladen Jurica66
Filip Ladiš42


3A. Liga (50+)
16.5.2021. - Kolovare
Petar Kragić67
Tihomir Paleka06


3D. Liga
16.5.2021. - kraj kolodvora( kod Đanija)
Miran Krpetić6410
Domagoj Kombura366


6A. Liga
16.5.2021. - Tenis klub 08
Vedran Matulović4610
Nikola Orlić607


4D. Liga
16.5.2021. - Tenis klub 08
Andrija Bugarija4710
Tin Vadlja656


4B. Liga
16.5.2021. - Kolovare
Ivan Perić Jr.77
Milan Meter66


6D. Liga
16.5.2021. - Kolovare
Marijan Lovrinov66
Kristian Zelić02


3A. Liga
15.5.2021. - Tenis klub 08
Fran Grancarić66
Predrag Verunica23


5F. Liga
15.5.2021. - Dalmacija
Šime Bašić67
Marin Petric25


3A. Liga
15.5.2021. - Kolovare
Marijo Milanović6110
Ivan Bevanda267


6D. Liga
15.5.2021. - Kolovare
Slobodan Kos1610
Ivan Marjanović636


4B. Liga
15.5.2021. - kraj kolodvora( kod Đanija)
Neven Ivanišević67
Mate Mašina36


1. Liga
14.5.2021. - Kolovare
Domagoj Vidaković66
Josip Miliša42


1. Liga (50+)
14.5.2021. - Tenis klub 08
Ivan Perić7410
Krešo Anić568


1. Liga (50+)
14.5.2021. - kraj kolodvora( kod Đanija)
Alberto Radovniković4710
Perica Šarin668


3D. Liga
14.5.2021. - kraj kolodvora( kod Đanija)
Miran Krpetić66
Ante Frleta02

Neodigrani susreti

Kontakt podaci dostupni su prijavljenim korisnicima

Hrvoje Grgurović
1. Liga
Matko Liverić
1. Liga
Josip Miliša
1. Liga
Josip Živić
1. Liga
Domagoj Vidaković
1. Liga
Zvonimir Tudorovic
1. Liga
Alberto Radovniković
1. Liga (50+)
Ivan Perić
1. Liga (50+)
Krešo Anić
1. Liga (50+)
Boris Krekić
1. Liga (50+)
Perica Šarin
1. Liga (50+)
Šime Mikas
1. Liga (50+)
Magdalena Bokanović
1. Liga (ž)
Sonja Škarica
1. Liga (ž)
Maja Buča
1. Liga (ž)
Antonija Goja
1. Liga (ž)
Lorena Ivanov
1. Liga (ž)
Martina Čulina
1. Liga (ž)
Tomislav Paleka
2A. Liga
Marko Znaor
2A. Liga
Igor Rujak
2A. Liga
Miran Zorica
2A. Liga
Antonio Tokić
2A. Liga
Nikola Kojić
2A. Liga
Božo Baričić
2A. Liga (50+)
Branimir Zorica
2A. Liga (50+)
Fran50 Grancarić
2A. Liga (50+)
Predrag50 Verunica
2A. Liga (50+)
Marko50 Perkov
2A. Liga (50+)
Mladen50 Bačko
2A. Liga (50+)
Nives Grgurović
2A. Liga (ž)
Valentina Šebalj
2A. Liga (ž)
Ivana Žilavec
2A. Liga (ž)
Julijana Hrabrov
2A. Liga (ž)
Anđela Kurta Jureško
2A. Liga (ž)
Margarita Pedišić
2A. Liga (ž)
Matej Pavlović
2B. Liga
Zdenko Žepina
2B. Liga
Faruk Zejnlagić
2B. Liga
Niko Colić
2B. Liga
Adrijano Sedić
2B. Liga
Nino Bojmić
2B. Liga
Mario Kalmeta
2B. Liga (50+)
Mile Kevrić
2B. Liga (50+)
Krešo Bronić
2B. Liga (50+)
Denis Kevrić
2B. Liga (50+)
Đani50 Ivanov
2B. Liga (50+)
Oliver50 Petrić
2B. Liga (50+)
Andriana Vidaković
2B. Liga(ž)
Magdalena Barišić
2B. Liga(ž)
Marina Marušić
2B. Liga(ž)
Ivana Mažibrada
2B. Liga(ž)
Iva Roncevic
2B. Liga(ž)
Nikolina Perić
2B. Liga(ž)
Ivan Bevanda
3A. Liga
Šime Zdrilić
3A. Liga
Fran Grancarić
3A. Liga
Andrej Baljak
3A. Liga
Marijo Milanović
3A. Liga
Predrag Verunica
3A. Liga
Nikola Salopek
3A. Liga (50+)
Tihomir Paleka
3A. Liga (50+)
Pero Kalfić
3A. Liga (50+)
Petar Kragić
3A. Liga (50+)
Gojko Bukvić
3A. Liga (50+)
Neven50 Ivanišević
3A. Liga (50+)
Kristina Kardum
3A. Liga (ž)
Blaženka Besenić Kapljić
3A. Liga (ž)
Vinka Ivić
3A. Liga (ž)
Adela Lukić
3A. Liga (ž)
Katarina Brkic
3A. Liga (ž)
Iva Balić
3A. Liga (ž)
Mladen Bačko
3B. Liga
Ivan Vidas
3B. Liga
Luka Peroš
3B. Liga
Josip Iglić
3B. Liga
Ante Medin
3B. Liga
Goran Fabijanić
3B. Liga
Milivoj Barešić
3B. Liga (50+)
Dane Memedović
3B. Liga (50+)
Radoslav Grgić
3B. Liga (50+)
Ivan Žderić
3B. Liga (50+)
Marijo50 Junaković
3B. Liga (50+)
Goran50 Buljat
3B. Liga (50+)
Jasna Vučak
3B. Liga (ž)
Nikolina Kraljević
3B. Liga (ž)
Renata Ricov
3B. Liga (ž)
Ivana Medić
3B. Liga (ž)
Josipa Petani
3B. Liga (ž)
Ira Mustać Cupać
3B. Liga (ž)
Mladen Jurica
3C. Liga
Josip Rukavina
3C. Liga
Šime Kraljević
3C. Liga
Luka Bukvić
3C. Liga
Filip Ladiš
3C. Liga
Marko Čirjak
3C. Liga
Antonio Pantalon
3D. Liga
Miran Krpetić
3D. Liga
Domagoj Kombura
3D. Liga
Dalibor Zebić
3D. Liga
Matej Kukulj
3D. Liga
Ante Frleta
3D. Liga
Stipe Rončević
4A. Liga
Oliver Petrić
4A. Liga
Andreas Rudolf
4A. Liga
Ante Šarlija
4A. Liga
Antonio Grgurović
4A. Liga
Goran Antić
4A. Liga
Neven Ivanišević
4B. Liga
Milan Meter
4B. Liga
Ivan Perić Jr.
4B. Liga
Frane Brkic
4B. Liga
Mate Mašina
4B. Liga
Luka Grdović
4B. Liga
Goran Buljat
4C. Liga
Tadija Babić
4C. Liga
Mislav Čačić
4C. Liga
Marko Perkov
4C. Liga
Tomislav Škulić
4C. Liga
Krešimir Badžoka
4C. Liga
Ivan Kardum
4D. Liga
Antonio Zrilić
4D. Liga
Andrej Baćac
4D. Liga
Ivan Šimičević
4D. Liga
Andrija Bugarija
4D. Liga
Tin Vadlja
4D. Liga
Siniša Dinarina
5A. Liga
Karlo Surać
5A. Liga
Đani Ivanov
5A. Liga
Ivan Župan
5A. Liga
Ivica Zdrilić
5A. Liga
Marin Rogić
5A. Liga
Damir Samaržija
5B. Liga
Christian Bacci
5B. Liga
Luka Pikunić
5B. Liga
Josip Škibola
5B. Liga
Mauro Kurilić
5B. Liga
Lovre Adžić-Kapitanović
5B. Liga
Ivan Torić
5C. Liga
Petar Čulina
5C. Liga
Branko Turopoljac
5C. Liga
Leopold Šindija
5C. Liga
Bojan Tomić
5C. Liga
Bruno Vučković
5C. Liga
Marin Bukulin
5D. Liga
Andro Magić
5D. Liga
Martin Prtenjaca
5D. Liga
Ivan Skelin
5D. Liga
Luka Mršić
5D. Liga
Ante Vukić
5D. Liga
Željko Fain
5E. Liga
Franko Klarica
5E. Liga
Nikola Banić
5E. Liga
Jure Martinović
5E. Liga
Ivan Barišić
5E. Liga
Hrvoje Ledenko
5E. Liga
Šime Bašić
5F. Liga
Ivan Mesić
5F. Liga
Vladimir Rončević
5F. Liga
Igor Rebac
5F. Liga
Ivan Klaric
5F. Liga
Marin Petric
5F. Liga
Saša Vranić
5G. Liga
Igor Lončar
5G. Liga
Roko Pahljina
5G. Liga
Josip Šantek
5G. Liga
Damir Mikulić
5G. Liga
Mladen Rajko
5G. Liga
Mojmir Torbarina
5H. Liga
Ivo Dilber
5H. Liga
Dario Kljajić
5H. Liga
Ante Jureško
5H. Liga
Božo Perić
5H. Liga
Ante Šabalić
5H. Liga
5H. Liga
Vedran Matulović
6A. Liga
Davor Franković
6A. Liga
Nikola Orlić
6A. Liga
Ante Kolanović
6A. Liga
Rajko Marinović
6A. Liga
Mislav Lučić
6A. Liga
Marijo Junaković
6B. Liga
Ivica Kevrić
6B. Liga
Josip Elez
6B. Liga
Jan Berčič
6B. Liga
Nikola Bilan
6B. Liga
Šime Kalac
6B. Liga
Mate Žepina
6C. Liga
Josip Špar
6C. Liga
Sime Kevric
6C. Liga
Antoni Buljat
6C. Liga
Sime Simicevic
6C. Liga
Filip Jošić
6C. Liga
Marijan Lovrinov
6D. Liga
Slobodan Kos
6D. Liga
Ivan Marjanović
6D. Liga
Šime Barešić
6D. Liga
Kristian Zelić
6D. Liga
Filip Ćakić
6D. Liga
Marin Henjak
6E. Liga
Dario Najman
6E. Liga
Josip Petani
6E. Liga
Grgur Kovačić
6E. Liga
Pave Gospodnetić
6E. Liga
Lovre Lerga
6E. Liga
Franko Jadrošić
6F. Liga
Mijo Grgić
6F. Liga
Marin Mišlov
6F. Liga
Krešimir Buljat
6F. Liga
Vanja Žufić
6F. Liga
Marko Pavičić
6F. Liga
Stipe Vujević
6G. Liga
Marko Barišić
6G. Liga
Ivan Grašo
6G. Liga
Boris Božić
6G. Liga
Martin Gulan
6G. Liga
Marko Perović
6G. Liga
Ivan Tadić
6H. Liga
Boris Batur
6H. Liga
Bruno Zubčić
6H. Liga
Deni Kovačević
6H. Liga
Tomislav Tavra
6H. Liga
Matej Baričević
6H. Liga
Kalendar Dodaj susret u kalendar
Prošlo:

16.05.2021 18:30, 2B. Liga (50+), Kolovare
Oliver50 Petrić - Mario Kalmeta
16.05.2021 19:00, 2B. Liga, Tenis klub 08
Adrijano Sedić - Faruk Zejnlagić
Dolazi:

GDSI17.05.2021 19:00, 6F. Liga, Tenis klub 08
Mijo Grgić - Franko Jadrošić H2H

GDSI18.05.2021 18:30, 4D. Liga, Kolovare
Andrej Baćac - Antonio Zrilić H2H

GDSI18.05.2021 19:00, 3C. Liga, kraj kolodvora( kod Đanija)
Marko Čirjak - Luka Bukvić H2H

GDSI18.05.2021 20:00, 6A. Liga, Tenis klub 08
Davor Franković - Nikola Orlić H2H

GDSI19.05.2021 18:00, 3B. Liga (ž), Kolovare
Nikolina Kraljević - Ira Mustać Cupać H2H

GDSI20.05.2021 17:00, 6F. Liga, Falkensteiner
Mijo Grgić - Marko Pavičić H2H

GDSI20.05.2021 18:00, 3C. Liga, kraj kolodvora( kod Đanija)
Mladen Jurica - Marko Čirjak H2H

GDSI20.05.2021 20:00, 6A. Liga, Višnjik
Nikola Orlić - Ante Kolanović H2H

GDSI21.05.2021 10:00, 3A. Liga (ž), Višnjik
Kristina Kardum - Iva Balić H2H

23.05.2021
Kraj sezone 2.Runda P 2021